top of page

Майлі Сайрус випустила сингл "End of the World" — попереду перший за два роки альбом

Американська співачка Майлі Сайрус представила нову пісню "End of the World", яка увійде до її майбутнього альбому "Something Beautiful". Платівка стане першою студійною роботою артистки після релізу "Endless Summer Vacation" 2023 року.


Майлі Сайрус "End of the World"
Майлі Сайрус "End of the World" | Джерело: YouTube

Новий альбом міститиме 13 треків, три з яких уже презентовані: атмосферна "End of the World", емоційна R&B-композиція "Something Beautiful" та артрокова "Prelude". Прем'єра повного альбому відбудеться 30 травня.


Разом із новим синглом Майлі випустила кліп, у якому постає в смарагдовій сукні з бахромою на задимленій сцені. Відео за перші 15 годин набрало майже 700 тисяч переглядів і 80 тисяч лайків. Режисерами стали Джейкоб Біксенман і Брендан Волтер.


Майлі зазначила, що під час створення нового матеріалу її надихала музика Pink Floyd. Продюсерами альбому виступили Сайрус та Шон Еверетт, а над треком "End of the World" працювали також Майкл Поллак, Джонатан Радо, Макс Морандо і гурт Alvvays.


Нагадаємо, на "Греммі-2024" Сайрус отримала нагороду за найкраще кантрі-виконання у дуеті з Бейонсе — пісню "II Most Wanted".




bottom of page