top of page

“Веном: Останній танець” – третій фільм з Томом Гарді

Кінокомпанія Sony Pictures Entertainment випустила перший трейлер фантастичного екшену “Веном: Останній танець”, в якому головну роль виконав відомий британський актор Том Гарді.


Веном 3
"Веном 3" | скріншот з YouTube

У центрі сюжету третьої частини трилогії від Marvel залишається незмінний Едді Брок – журналіст, який возз’єднався з розумним інопланетянином Веномом. Їхнє об’єднання дозволило чоловікові отримати надлюдські можливості, і разом вони борються з негідниками. У третій частині Едді наблизиться до космічного всесвіту “Людини-павука” і познайомиться з Клітусом Кессіді, відправляючись у небезпечні пригоди, щоб рятувати людей.Після того, як симбіот Веном залишає Едді, Брок стає об’єктом нападу іншого загадкового зловмисника, який намагається використати його для власних цілей. Едді, перебуваючи в несвідомому стані, не може захистити себе.


Детектив Малліган, приховуючись під ім’ям Токсина, розпочинає своє розслідування. У фіналі фільму здається, що Едді загинув, але загадкові події залишаються нез’ясованими, а його очі засвічуються блакитним світлом, натякаючи на можливість продовження історії.


Режисеркою стрічки стала Келлі Марсель, яка працювала над першими двома частинами. У головних ролях, окрім Гарді, зіграли Чиветел Еджіофор, Джуно Темпл, Рис Іфанс, Пеггі Лу, Аланна Убах та Стівен Грем.


Назва “Останній танець” натякає на те, що ця частина може стати останньою у серії фільмів. Прем’єра “Веном 3” запланована на 25 жовтня 2024 року.


Едді та Веном переховуються. Переслідуваний обома світами, дует змушений ухвалити руйнівне рішення, яке опустить завісу на останньому танці Венома та Едді”, – зазначено в синопсисі.

Comments


bottom of page