top of page

"Диявол носить Прада" повертається: новий сюжет і головні герої

Фільм "Диявол носить Прада" повертається на екрани після 18-річної перерви, даруючи шанувальникам нову порцію драми та моди. Вперше цей легендарний фільм вийшов у 2006 році, розповідаючи про світ глянцю та моди через історію Міранди Прістлі, яку зіграла Меріл Стріп, та її помічниці Енді Сакс у виконанні Енн Гетевей.


Кадр із фільму "Диявол носить Прада"
Кадр із фільму "Диявол носить Прада" | фото: соцмережі

У новому сиквелі ми знову побачимо Меріл Стріп у ролі Міранди Прістлі, а Емілі Блант повернеться як Емілі Чарлтон. Наразі не відомо, чи приєднається до них Енн Гетевей, оскільки акторка не коментує свою участь у проекті.


Сюжет нової частини розгортатиметься навколо проблем, з якими зіткнувся журнал "Подіум". Колись популярний глянець переживає занепад, і Міранда Прістлі змушена звернутися за допомогою до своєї колишньої помічниці Емілі, яка стала впливовою власницею модних компаній. Разом вони спробують повернути журналу колишню славу.


Кінокомпанії Disney і 20th Century Fox працюють над створенням нового фільму, проте офіційна дата виходу стрічки поки не розголошується. Попри це, акторки натякнули на повернення картини, з'явившись на церемонії SAG Awards в образах своїх персонажів.


Оригінальний фільм 2006 року розповідав історію молодої журналістки Енді Сакс, яка, щойно закінчивши університет, влаштувалася на роботу помічницею до всесильної головної редакторки модного журналу "Подіум". Енді зіштовхнулася з важкими завданнями та примхами Міранди, але поступово змінювалася під впливом гламурного світу моди.Comments


bottom of page