top of page

З музичної платформи Spotify видалили пісні артистів-путіністів

Тепер деякі прихильники диктатора не будуть отримувати гроші за прослуховування.


Spotify
Spotify | фото: ua.depositphotos.com

Нещодавно співаки-путіністи зіштовхнулися із кібератакою. Після неї їхні пісні зникли з найпопулярнішої світової музичної платформи Spotify. Про це повідомляють деякі російські так звані "ЗМІ".


Тепер такі прихильники диктатора, як Поліна Гагаріна, Shaman, репери Soda Luv, Yanix, Слава Марлоу та інші, залишаться без додаткового доходу від прослуховування власних пісень. Головні фото реперів, які стоять поряд з їхніми композиціями під час пошуку пісень, були замінені. Деякий час замість них були посилання на інші канали з рекламою хакерських послуг.


Хто взламав систему та видалив пісні росіян - поки невідомо.


Цікаво, що днями путіністи Гагаріна та Shaman отримали також санкції від ЄС.


Поліна Гагаріна, прихильниця кривавої політики Кремля, неодноразово виступала на пропагандистських концертах-мітингах на честь анексії Криму та інших українських територій. Вона активно бере участь у заходах, які підтримують владу країни-агресорки.


Shaman (справжнє ім’я Ярослав Дронов) занесений у список “Миротворець” за свою активну підтримку дій окупантів. У своїй творчості він постійно оспівує диктатора. Також він їздив до тимчасово окупованого Маріуполя і, серед знищених росіянами будинків, цинічно говорив про патріотизм.

Comments


bottom of page