top of page

Концерт Світлани Лободи в Києві скасували після скандалу в соцмережах

Співачка Світлана Лобода опинилася в центрі скандалу після того, як оголосила про благодійний концерт у Києві. Захід був запланований на 25 серпня в Osocor Residence.


В описі до афіші зазначається, що виступ має благодійну мету і під час заходу будуть збирати кошти на відновлення ЛОР-відділення дитячої лікарні "Охматдит".

"Osocor Residence хоче відремонтувати й облаштувати у відділенні 3 просторі оглядові, 6 палат із двомісним розміщенням, 2 одномісні палати із санвузлом, кухню-їдальню та дитячу", - сказано в анонсі.


Українці не були у захваті від такої новини і у коментарях під анонсом продовжують висловлювати свою думку з цього приводу.


Окрім користувачів мережі, на концерт Лободи, яка до 24 лютого 2022 року продовжувала жити та виступати в країні-агресорці РФ, відреагували і представники шоу-бізнесу. Зокрема репер Ярмак записав відео в Instagram та закликав свідомих українців ігнорувати подібні заходи:

"Потихеньку з’являється відчуття дежавю 2015 року, коли нам починають просувати "какая разница". Звісно, ми будемо реагувати на це більш впевнено, ніж раніше і більш у правовому полі".

Артист також зазначив, що можна знайти інші способи допомогти лікарні та діткам:

"Допомогти ЛОР-відділенню можна багатьма іншими шляхами і з багатьма іншими достойними людьми в цій країні. І не піддаватися на таку ганьбу, яку вирішили затіяти на наступний день після Дня Незалежності в цьому закладі".

У ролику Ярмак позначив лікарню "Охматдит", для якої має проходити збір коштів на виступі виконавиці. Представники установи заявили, що з ними концерт та артист, який виступатиме, узгоджені не були.


"Ми самі тільки сьогодні дізнались про цей концерт. З нами, на жаль, не було узгоджено – ні концерт, ні афіша, ні артист", - сказали в "Охматдиті".

У відповідь Ярмак попросив про спілкування з представниками "Охматдиту" задля того, аби знайти кращі способи допомогти ЛОР-відділенню.

"Зробимо все без зрадників", - підсумував репер.


24 травня розважальний комплекс Osocor Residence скасував скандальний благодійний концерт Світлани Лободи, запланований на 25 серпня 2023 року.


Раніше представники майданчика офіційно заявили, що захід відбудеться всупереч критиці українців. За їхніми словами, Лобода "має чітку проукраїнську позицію", і після 24 лютого 2022 року неодноразово засуджувала вторгнення РФ в Україну. Проте хвиля обурення в мережі не вщухла, тому організатори разом зі співачкою змінили рішення.

"Osocor Residence та LOBODA ухвалили спільне рішення скасувати благодійний концерт 25 серпня. Нам шкода, що благодійна мета проведення виступу була сприйнята як відбілювання репутації артиста, - йдеться у заяві в Instagram. - Але ми розуміємо, наскільки важливо зараз зберігати внутрішню єдність. Значну кількість квитків вже було придбано. Кошти за них будуть повернуті. Ми шукаємо інші способи та шляхи, щоб відбудувати ЛОР-відділення "Охматдиту", і сподіваємось на вашу підтримку".

Користувачів мережі влаштував такий крок організаторів, хоча декого здивувало, що артистку на благодійному заході просто не замінили.

"Єдине правильне рішення", - написав активіст та волонтер Сергій Стерненко у коментарях.

"А що, крім Лободи, у нас нікого немає? Поки Лобода стрибала на московських сценах з 2014 по 2022 рік, у нас з'явилося дуже багато класних артистів", - пишуть люди.

Джерело: www.apostrophe.ua

Comments


bottom of page