top of page

Творці серіалу "Ранкове шоу" присвятили епізод темі війни в Україні

В американському серіалі "Ранкове шоу" від AppleTV, де грають акторки Дженніфер Еністон і Різ Візерспун, розповіли про злочини окупантів у Маріуполі.

Зокрема, у третьому сезоні картини четвертий епізод був присвячений темі війни в Україні. Головна героїня Бредлі Джексон, яку грає Різ Візерспун, отримала завдання знайти людину, яка зможе показати фотографові, що коїться в Маріуполі.


"Я розважаю рекламодавців, доки в Україні гинуть люди", - каже в епізоді Бредлі Джексон.

Фотограф був шокований побаченим у місті. Він розповів, що в Маріуполі відбуваються справжні жахіття. Російські окупанти постійно обстрілюють місто і просто на вулицях вбивають невинних людей.

У коментарях під епізодом чимало користувачів подякували творцям, що ті висвітлюють тему війни в Україні. Однак деякі юзери висловили свої зауваження. Зокрема, користувачі були невдоволені, що одна з персонажів розмовляла з українцем російською.


Кадр із серіалу "Ранкове шоу" / Фото: скриншот з відео
Кадр із серіалу "Ранкове шоу" / Фото: скриншот з відео

Висвітлили вони так, як воно і є насправді, подобається нам це чи ні. Добре, що згадали.

У другому епізоді на стіні квартири в Києві демонстрували плакат "радянський". Нема наче в нас такого, а якщо придивитися, то і совок ще присутній, і клятий "язык"...

Коли хотіли зробити, як краще, а вийшло, як завжди.

Нагадаємо, в новому сезоні серіалу часто згадують про Україну. Зокрема, в одному з епізодів головні герої відмовилися йти на шантаж російських хакерів. Також персонажі часто говорять, що в Україні через окупантів відбуваються справжні жахіття.

Comments


bottom of page