top of page

Anton Velboi презентував свій перший сингл

Ми люди на землі — шукаємо кращого!


Після виходу з лейблу співак, композитор та автор пісень ANTON VELBOI (Wellboy), презентував свій перший сингл та кліп "Люди на Землі".


Щохвилини 24 особи залишають рідні місця через стихійні лиха, техногенні катастрофи, війни, переслідування чи страх за своє життя.


Пісня "Люди на Землі" є проявом співчуття та розуміння людей, які були змушені покинути рідну домівку та тих хто залишився, але не може себе віднайти.


"Немов у ванній павутинка" — стан сьогодення, через який проходять більшість українці з точки зору травми, спричиненої повномасштабним вторгненням росії в Україну, невпевненості щодо майбутнього та руйнування нормального життя.


В контексті війни, ми повинні бути сповнені рішучості та не дозволити цій травмі визначати, ким ми є, або диктувати наше майбутнє.Музикант наголошує, що незважаючи на всі труднощі, він продовжить рухатися вперед, адже навчився завжди бути позитивним. Серед викликів і бар’єрів, з якими ми щодня стикаємося, артист продовжує простягати руку іншим і підтримувати біженців та внутрішньо переміщених осіб.


"Тримайте голову високо і зосереджено на своїй меті. Ви потрібні людям!" — ANTON VELBOI (Wellboy).

4 Comments


Guest
Sep 21, 2023

мені теж дуже сподобалася пісня


Like
Guest
Sep 21, 2023
Replying to

😂🤣😂

Like

Guest
Sep 21, 2023

пісня - просто супер! 😍

Like
Guest
Sep 21, 2023
Replying to

+++

Like
bottom of page