top of page
about_us_bg.jpeg

Радіо SUN FM — це одна з провідних українських Інтернет-радіостанцій.

Ми — творці величезної сім'ї слухачів найкращої і популярної музики в світі, по-справжньому кращий вибір для шанувальників хітів формату top 40.

 

Про SUN FM

SUN FM Ukraine — радіостанція, яка миттєво зачаровує своєю енергетикою. Радіо розраховане на широке коло слухачів.


Музична програма дуже різноманітна і пропонує слухачам популярну музику як зарубіжних, так і вітчизняних виконавців різних напрямків.


Мовлення різних каналів — це спеціалізовані музичні та авторські програми, тематичні та інформаційні випуски.


На головному каналі Радіо SUN FM Ви почуєте музику напрямків топ-40 і ритмічний поп.

BEST MUSIC

Кращий вибір для шанувальників топової музики. Тільки найкращі світові хіти.

Найпопулярніші, ретельно підібрані треки для ефіру.

Онлайн-радіо, доступне для прослуховування по всьому світу. Ми всюди, де є Інтернет.

EASY LISTENING

Максимально "легке" для слухача радіо. Наше головне правило — ніякої нав'язливості в ефірі.

ANYWHERE

TOP40 & POP

Історія проекту

Наша історія почалася в Херсоні. Вперше SUN FM Ukraine (раніше — Южное радио) почало своє мовлення 1 вересня 2010 року. Через пів року станція стала працювати в режимі 24/7 і транслювати тільки танцювальну музику.


Вже після двох із половиною років творча команда SUN FM приймає рішення про ребрендинг станції, змінивши початковий формат на ТОП 40.


Завдяки позитивній реакції слухачів на зміни, було прийнято остаточне рішення: саме така музика повинна звучати в ефірі. Так з'явилося "Совершенно летнее радио".
З тих пір пройшло більше 10 років. Музика формату ТОП 40 стала провідним світовим трендом, а Радіо SUN FM Ukraine слухають сотні тисяч людей в Україні, Польщі, росії, Білорусії, Казахстані, Німеччині, Ізраїлі, Нідерландах, Сполучених Штатах Америки, а також в багатьох інших країнах, містах і населених пунктах.

13 березня 2020 року запущено новий канал "Gold", на якому грають лише "золоті" хіти з нашої музичної колекції 2000-х.

10 квітня 2020 року, завдяки об'єднанню із радіостанцією "RockFM Україна", було запущено канал "Rock", присвячений найвільнішому та культовому напрямку музики.

2 травня 2020 року було створено канал з назвою "Russian", де транслювались виключно російськомовні хіти (як російських, так і українських виконавців). Пізніше канал було перейменовано на "Южное радио Україна", а музичну базу розширено україномовними хітами.

16 грудня 2020 року запущено канал "Fresh", присвячений лише найновішій музиці.

28 березня 2021 року радіостанція зазнала чергового ребрендингу, а також почала мовлення українською мовою. Назва проекту змінилась з "Южное радио - SunFM Ukraine" на "Радіо SUN FM Ukraine". Відбувся реліз україномовної версії сайту, оновлено логотип та розроблено нове звукове оформлення.

24 лютого 2022 року було остаточно припинено трансляцію каналу "Южное радио Україна", на якому грали переважно російськомовні треки. Керівництво проекту SUN FM оголосили про закриття і переформатування каналу через російське вторгнення в Україну. Було заплановано розробку нового каналу, де буде грати виключно українська музика.

26 липня 2022 року замість каналу "Южное радио Україна" на світ з'явився новий канал, який отримав назву "Плюс" з патріотичним лого. "SUN FM Плюс" мовить виключно наймоднішу і популярну українську музику. В ефірі тільки безумовні хіти і кращі новинки від талановитих молодих українських виконавців.

Сьогодні Радіо SUN FM — це не тільки одна з провідних українських інтернет-радіостанцій, а й творець величезної сім'ї слухачів найкращої і популярної музики в світі!

bottom of page