Acerca de

about_us_bg.jpeg

Радіо SUN FM — це одна з провідних українських Інтернет-радіостанцій.

Ми — творці величезної сім'ї слухачів найкращої і популярної музики в світі, по-справжньому кращий вибір для шанувальників хітів формату top 40.

 

Про SUN FM

SUN FM Ukraine — радіостанція з вражаюче яскравою аудиторією, яка миттєво зачаровує своєю енергетикою. Радіо розраховане на широке коло слухачів.


Музична програма дуже різноманітна і пропонує слухачам популярну музику як зарубіжних, так і вітчизняних виконавців різних напрямків.


Мовлення різних каналів - це спеціалізовані музичні та авторські програми, тематичні та інформаційні випуски.


На головному каналі Радіо SUN FM Ви можете почути музику напрямків топ-40 і ритмічний поп.

BEST MUSIC

Кращий вибір для шанувальників топової музики. Тільки найкращі світові хіти.

Найпопулярніші, ретельно підібрані треки для ефіру.

Онлайн-радіо, доступне для прослуховування по всьому світу. Ми всюди, де є Інтернет.

EASY LISTENING

Максимально "легке" для слухача радіо. Наше головне правило — ніякої нав'язливості в ефірі.

ANYWHERE

TOP40 & POP

Історія проекту

Наша історія почалася в Херсоні. Вперше SunFM (раніше — Южное радио) почало своє мовлення 1 вересня 2010 року. Через пів року станція стала працювати в режимі 24/7 і транслювати тільки танцювальну музику.


Вже після двох із половиною років творча команда SunFM приймає рішення про ребрендинг станції, змінивши початковий формат на ТОП 40.


Завдяки позитивній реакції слухачів на зміни, було прийнято остаточне рішення: саме така музика повинна звучати в ефірі. Так з'явилося "Совершенно летнее радио".
З тих пір пройшло більше 10 років. Музика формату ТОП 40 стала провідним світовим трендом, а Радіо SunFM Ukraine слухають сотні тисяч людей в Україні, Польщі, Росії, Білорусії, Казахстані, Німеччині, Ізраїлі, Нідерландах, Сполучених Штатах Америки, а також в багатьох інших країнах, містах і населених пунктах.

29 березня 2021 року радіостанція зазнала чергового ребрендингу, а також почала мовлення головного каналу українською мовою. Тепер наша назва змінилась з "Южное радио - SunFM Ukraine" на "Радіо SunFM Ukraine". У зв'язку з цим ми розробили україномовну версію нашого сайту, оновили логотип та розробили нове звукове оформлення головного каналу.

Сьогодні Радіо SunFM — це не тільки одна з провідних українських інтернет-радіостанцій, а й творець величезної сім'ї слухачів найкращої і популярної музики в світі!