top of page

🤩 Лише 3 кроки до ротації на радіо

1. Оберіть кількість ротацій треку

10 ротацій

 300 ₴

стандартна ротація

30 ротацій

1 000 ₴

🎁  50% ротацій у prime-time

100 ротацій

2 000 ₴

🎁  розміщення на сайті

2. Підтримайте нас, зробивши донат на розвиток SUN FM

У коментарі напишіть ім'я виконавця та назву треку.


3. Надішліть нам свій трек

На електронну пошту info@sunmua.com. У листі обов'язково вкажіть ім'я виконавця, назву треку, кількість ротацій та суму зробленого донату. Чекайте на нашу відповідь, де ми обов'язково зазначимо канал та графік ротації Вашого треку.

Увага! До ротації не приймаються треки, що не відповідають музичному стилю радіостанції!
Приймаються треки у стилях: Pop, Dance, House, R&B, Hip hop, Alternative, Lite Rock, Classic Rock, Rock, Hard Rock, Metal.
НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО РОТАЦІЇ треки з ненормативною (нецензурною), непристойною лексикою, закликами до будь-яких дій, що заборонені чинним законодавством України, або своїм текстом загрожують дестабілізацією мирного побуту у суспільстві, чи суперечать суверенітету та територіальній цілісності України. Адміністрація проєкту має право за власною ініціативою і в односторонньому порядку обирати канал для ротації надісланого треку, або відмовити в ротації будь-якого треку без пояснення причин. Повернення коштів, відправлених (сплачених) в якості благодійної підтримки проєкту (донату) не проводиться. Із статистикою та аналітикою Радіо SUN FM можна ознайомитись у презентації проєкту.

bottom of page