top of page

Правовласникам

Проект "Радіо SUN FM Ukraine" («Радіо САН ФМ Україна») є загальнодоступним для всіх користувачів мережі Інтернет і здійснює свою діяльність з дотриманням чинного законодавства України.

Згідно чинного законодавства України інтернет-радіо не підлягає ліцензуванню і до ефірного радіомовлення ніякого відношення не має.

Всі музичні композиції на сайті www.sunfmua.com, а також в ефірі всіх каналів Радіо SUN FM Ukraine розміщені і/або транслюються виключно для ознайомлення без доступу до скачування їх повної версії в оригінальній якості. Всі права на ці музичні композиції належать їхнім законним правовласникам.

 

Адміністрація сайту www.sunfmua.com не здійснює контроль і не може відповідати за розміщувану користувачами на ньому інформацію. В інформаційній системі сайту і його програмному забезпеченні відсутні технічні рішення, що здійснюють автоматичні цензуру і контроль дій користувачів по використанню сайту.

Якщо Ви є правовласником виключного авторського права, включаючи:

  • виключне право на відтворення;

  • виключне право на розповсюдження;

  • виключне право на публічний показ;

  • виключне право на доведення до загального відома,

і Ваші права тим або іншим чином порушуються з використанням цього сайту, ми просимо негайно повідомити нас про це на електронну адресу info@sunfmua.com. У темі Вашого листа обовʼязково вказуйте «DMCA-скарга».

Ми відповімо на Ваше повідомлення якомога швидше і зорієнтуємо Вас з приводу подальших дій, або про проведену роботу з нашого боку.

Ми гарантуємо, що:

  • Ваше повідомлення в обов'язковому порядку буде розглянуто;

  • Вам надійде повідомлення про результати проведених дій з нашої сторони, щодо можливого порушення виключного авторського права;

  • скарга буде розглянута в строк, що не перевищує 30 (тридцяти) календарних днів.

 

Згідно з діючими нормами законодавства України - адміністрація сайту www.sunfmua.com готова розглядати спірні питання в рамках досудового (претензійного чи іншого) порядку врегулювання.

 

Адміністрація сайту www.sunfmua.com не здійснює контроль за діями користувачів, які можуть повторно розміщувати посилання на інформацію, що є об'єктом Вашого виключного права. Будь-яка інформація на цьому сайті розміщується користувачем самостійно, без будь-якого контролю з будь-чиєї сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі Інтернет. Однак ми в будь-якому випадку розглянемо всі Ваші запити щодо контенту, який порушує Ваші авторські права.

bottom of page