top of page

Правовласникам

Чинна редакція від 05 лютого 2024 року

Радіо «SUN FM» («САН ФМ»; далі — «Радіо») є загальнодоступним для всіх користувачів мережі Інтернет і здійснює свою діяльність з дотриманням чинного законодавства України.

 

Всі музичні композиції та пісні (далі «Твори») на веб-сайті «sunfmua.com» (далі — «Сайт»), а також в етері всіх каналів Радіо розміщені та/або транслюються виключно для ознайомлення, без доступу до скачування їх повної версії в оригінальній якості. Всі права на ці Твори належать їхнім законним правовласникам.

Адміністрація Сайту не здійснює контроль і не може відповідати за розміщувану користувачами на ньому інформацію. В інформаційній системі Сайту і його програмному забезпеченні відсутні технічні рішення, що здійснюють автоматичні цензуру і контроль дій користувачів та/або відвідувачів по використанню Сайту.

Якщо Ви є правовласником виключного авторського права і вважаєте, що Ваші права будь-яким чином порушуються з використанням Радіо та/або Сайту, ми просимо негайно повідомити нас про це на електронну адресу info@sunfmua.com (тему листа обов'язково вказуйте «DMCA-скарга»).

Ми відповімо на Ваше повідомлення якомога швидше і зорієнтуємо Вас з приводу подальших дій, або про проведену роботу з нашого боку.

Ми гарантуємо, що:

  • Ваше повідомлення в обов'язковому порядку буде розглянуто;

  • Вам надійде повідомлення про результати проведених дій з нашої сторони, щодо можливого порушення виключного авторського права;

  • скарга буде розглянута в строк, що не перевищує 30 (тридцяти) календарних днів.

Згідно із діючими нормами законодавства України - адміністрація Сайту готова розглядати спірні питання в рамках досудового (претензійного чи іншого) порядку врегулювання.

Адміністрація Сайту не здійснює контроль за діями користувачів та/або відвідувачів, які можуть повторно розміщувати посилання на інформацію, що є об'єктом Вашого виключного права. Будь-яка інформація на Сайті розміщується користувачем та/або відвідувачем самостійно, без будь-якого контролю з будь-чиєї сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі Інтернет. Однак ми в будь-якому випадку розглянемо всі Ваші запити щодо контенту, який порушує Ваші авторські права.

bottom of page