top of page

Як слухати SUN FM онлайн

Слухати SUN FM можна скрізь, де є інтернет: у будь-якому місті України, у будь-якій країні Європи, на будь-якому континенті Світу! Важливо, щоб це був девайс з виходом у всесвітню мережу інтернет.

Щоб увімкнути і слухати SUN FM онлайн, просто перейдіть на нашу веб-сторінку www.sunfmua.com і натисніть на кнопку "Play" у лівому верхньому куті біля логотипу радіо. Після цього з'явиться плеєр, де ви можете насолоджуватися найхітовішими піснями головного каналу SUN FM, а також іншими нашими онлайн-радіостанціями: Gold, Fresh, Плюс, Rock.

Онлайн плеєр SUN FM
На ПК

Слухати SUN FM на комп'ютері

Якщо стандартний спосіб прослуховування через плеєр сайту не підходить — можна слухати SUN FM у власному плеєрі, встановленому на комп'ютері або ноутбуку.

Для цього необхідно скопіювати посилання потоку відповідного каналу SUN FM із списку нижче і відкрити це посилання через свій аудіоплеєр:

✅ Рекомендовані програвачі

Ось деякі безкоштовні плеєри для ПК, перевірені і рекомендовані нами:

VLC media player — завантажити
підтримується: Windows, MacOS, Apple TV, Linux, Android, Chrome OS та інші

наявний інтерфейс українською мовою

MusicBee  завантажити

підтримується: Windows

наявний інтерфейс українською мовою

У додатках

Cлухати SUN FM зі смартфона чи планшета

Ви можете слухати радіо SUN FM через будь-який сучасний смартфон, або планшет. Для цього просто відкрийте посилання sunfmua.com в будь-якому браузері на своєму мобільному пристрої та натисніть на кнопку "Play".

 

Якщо прослуховування радіо SUN FM через мобільний браузер на смартфоні або на планшеті не підходить, або ж необхідно відтворити радіо на сучасній автомобільній аудіосистемі чи на smart-телевізорі — на девайс необхідно встановити додаток з плеєром інтернет-радіо.

Наразі існує безліч застосунків, в яких представлено радіо SUN FM. Ось деякі з них, які ми можемо рекомендувати:

bottom of page