Важливо! Зміни в роботі каналів SUN FM

Оновлено: 23 черв.

З початку повномасштабної війни росії проти України ми були вимушені запровадити деякі зміни в роботі SUN FM.


Протягом першого місяця ми щогодини транслювали новини "Єдиного телемарафону UAразом" в ефірі нашої радіостанції. Зараз - ми відновлюємо звичайне регулярне мовлення для Головного каналу SUN FM Ukraine з новими гаслами: "Тільки хіти! Тільки перемога! Все буде Україна!", а також припиняємо щогодинне мовлення "Єдиних новин" в ефірі радіо SUN FM.

Відсьогодні новини телемарафону Ви маєте змогу дивитись на цій сторінці нашого сайту.


В ефірах каналів "Gold", "Fresh" та "Южное радио Україна" з 03.04.2022 р. запроваджено постійну ретрансляцію Головного каналу SUN FM Ukraine.

Ви почуєте і патріотичні українські хіти, і кращі зарубіжні світові хіти, а також мотивуючі промови та аудіо-ролики із вдячністю для кожного, хто наближує Україну до перемоги у цій жахливій війні. Україна неодмінно переможе!


Канал "Rock" транслює окремий ефір згідно специфіки музичного жанру цього каналу (як і було завжди), проте, з технічних причин, щогодини з початком кожного нового музичного часу відбувається 15-ти хвилинна ретрансляція української радіостанції "Хіт ФМ". Після цього, за 15 хвилин, продовжується звичайний ефір каналу "Rock".

Наразі ми не маємо змоги виправити цю технічну помилку, проте було прийнято рішення не створювати повну невідповідність музичного жанру для даного каналу та не об'єднувати його з єдиною трансляцією усіх інших каналів.

Тож, поки що є змога прослуховувати канал "Rock" з певною тимчасовою незручністю для поціновувачів рок-жанру. Ми виправимо цю технічну помилку при першій можливості.


Слідкуйте за нашими новинами на офіційному сайті радіостанції та у наших соцмережах: Telegram, Facebook.


Все буде Україна! 🇺🇦

0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі