top of page

Конфлікт між Бейонсе та Ріанною — розкриваємо таємниці

Сьогодні пропонуємо поговорити про одну з найгарячіших тем у світі шоу-бізнесу — чутки про конфлікт між Ріанною і Бейонсе.


Ріанна і Бейонсе
Ріанна і Бейонсе | Джерело: соцмережі

Немає жодних підтверджень цієї інформації, але фанати та ЗМІ не припиняють будувати здогадки та теорії навколо цих двох ікон поп-музики.


Одна з найпоширеніших чуток стосується конкуренції за музичні нагороди та чарти. Фанати думають, що між зірками є неписане суперництво за звання королеви R&B та поп-музики.


Інший популярний слух пов'язаний із співпрацею з одними і тими ж продюсерами та авторами пісень, що нібито викликає напруженість та зіткнення інтересів між артистками.


Чутки про особисті стосунки також не вщухають. Дехто гадає, що конфлікт міг початися через чоловіка Бейонсе та продюсера Ріанни - Джей Зі.


Важливо, що ні Ріанна, ні Бейонсе публічно не визнавали наявність конфліктів чи напруженостей. Артистки продовжують успішно розвивати свої кар'єри, випускати хіти та радувати шанувальників.


Які здогади тут вірні – невідомо, але очевидно одне – чим більше пліток навколо, тим активніше підігрівається інтерес до персони.


Занурюйтесь у світ зірок разом із SUN FM та насолоджуйтесь музикою улюблених виконавців!

コメント


bottom of page