top of page

Макс Барських та DOROFEEVA випустили спільний трек "Ритми"

Українські Ритми заполонять твоє серденько.Дружба, що народжує творчість і дає поштовх для розвитку нової популярної музики в Україні, - саме так можна описати результат співпраці Макса Барських та DOROFEEVA. Без понтів, але з великим бажанням обʼєднуватись задля спільного результату - про це нові "Ритми" виконавців, а ще про флешбеки з минулого, про друзів, про смуток, біль, сльози та лють, що перетворюються у відчайдушній танок, про те, що втрачено, але не забуте.


Режисером нового відео Наді та Макса став Алан Бадоєв.


"Нам знадобився лише тиждень, аби реалізувати командами ідею та зняти кліп. Це неймовірно шалена швидкість, яка можлива лише за умови абсолютного єднання. Цю роботу ми з Надею присвячуємо всім друзям, усім українцям, що зараз не з нами. Півтора року ми не збираємося компаніями, півтора року ми не чуємо сміх та звуки радощів наших близьких. Ми поставили на паузу все те, що так щиро і незабутньо гріло наші серця. Наше нове відео про емоційні гойдалки, де музика стає спасінням й енергетичним сплеском", - Макс Барських.

DOROFEEVA: "Я дуже вдячна Максу за ідею заспівати разом. Дійсно, не розумію, чому в нас досі не було дуету, тому що в нас неймовірне музичне розуміння одне одного й теплі дружні стосунки. Саме тому все вийшло натхненно та легко. Такого творчого заряду й щастя я вже давно не отримувала – дякую за це Алану і всій команді. Так цінно зараз мати можливість створювати музику в рідній країні та дарувати її людям – якісну, сучасну, стильну, українську. Ми вклали сюди свою душу. Сподіваюсь, що всі це відчують і ця робота знайде відгук у серцях".

Kommentare


bottom of page