top of page

Як фейковий Енріке Іглесіас ошукав 63-річну американку

63-річна Гвадалупе Сепеда з Лос-Анджелеса стала жертвою шахраїв, які видавали себе за популярного іспанського співака Енріке Іглесіаса. Жінка повірила у вигаданий роман, тривалістю понад два роки, і втратила більше $3000, надсилаючи гроші "коханому".


Enrique Iglesias
Enrique Iglesias | Джерело: Hola!

Сепеда, багаторічна фанатка Іглесіаса, познайомилася з шахраєм у групі шанувальників співака в соціальних мережах. Чоловік, видаючи себе за зірку, почав активно спілкуватися з нею та поступово вибудував довіру. Протягом двох років він переконав її в реальності їхніх "стосунків" і змусив надсилати йому гроші через подарункові картки – поширену схему онлайн-шахрайства.


Гвадалупе настільки повірила в роман із зіркою, що була готова залишити свого чоловіка, Мартіна Переса, і вийти заміж за "Енріке". Однак підозри чоловіка змусили родину вжити заходів. Після перевірки джерела повідомлень виявилося, що "коханець" дружини був шахраєм із Нігерії – країни, відомої масштабними схемами онлайн-шахрайства.


Мартін Перес, у спробі допомогти дружині, звернувся до популярної програми Primer Impacto на каналі Univisión. Він публічно закликав Енріке Іглесіаса допомогти переконати Сепеду, що її обманули.

"Якщо Енріке почує про це, допоможи моїй дружині зрозуміти правду. Вона емоційно спустошена", – звернувся він.

Заклик Енріке Іглесіаса до фанатів

Справжній Енріке Іглесіас відреагував на історію, опублікувавши допис у своїх офіційних соціальних мережах із закликом до фанатів бути обачними.

"Будьте обережні! Спілкуйтеся лише з офіційними та верифікованими акаунтами. Це боляче бачити, як шахраї маніпулюють добросердними людьми", – написав артист у своєму Instagram. Він також поділився посиланнями на офіційні акаунти, щоб запобігти подібним випадкам.

Не перший випадок шахрайства із зірками

Ситуація з Гвадалупе Сепедою – далеко не поодинока. У січні цього року французька жінка втратила 830 000 євро, повіривши, що спілкується з Бредом Піттом. Подібні випадки із фальшивими акаунтами знаменитостей стають дедалі частішими, і експерти закликають користувачів соціальних мереж ретельно перевіряти інформацію перед тим, як довіряти незнайомцям.


Онлайн-шахрайства через соціальні мережі стають все більш витонченими, а жертви часто вірять, що спілкуються з реальними знаменитостями. У таких випадках аферисти використовують тактику емоційного маніпулювання, щоб виманити гроші в довірливих шанувальників.

bottom of page